Shiawase しあわせ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Goo Hye Sun 2009 Uluslar Arası Asya Kısa Film Festivalinin Tanıtım Filmini Yönetti

YazarMesaj
Lee Dong Gun
Gelişiyor
Gelişiyor
Lee Dong Gun

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 55
Teşekkür Teşekkür : 9
Doğum tarihi Doğum tarihi : 21/05/87

Goo Hye Sun 2009 Uluslar Arası Asya Kısa Film Festivalinin Tanıtım Filmini Yönetti Empty
MesajKonu: Goo Hye Sun 2009 Uluslar Arası Asya Kısa Film Festivalinin Tanıtım Filmini Yönetti   Goo Hye Sun 2009 Uluslar Arası Asya Kısa Film Festivalinin Tanıtım Filmini Yönetti Icon_minitimeÇarş. Ekim 21, 2009 6:35 pm

Goo Hye Sun 2009 Uluslar Arası Asya Kısa Film Festivalinin Tanıtım Filmini Yönetti 20091020goohyesunmain

Goo Hye Sun tarafından çekilen 7. Uluslar arası Asya Kısa Film Festivali’nin resmi tanıtım filmi, 5-10 Kasım’da başlayacak film festivalinin öncesinde Ekim ayının 20’sinde yayınlandı.

Tanıtım filmi, Goo Hye Sun’ın kısa filminden ayrı olarak kendisinin başka bir yönetetmeklik çabası olarak sunuldu. Festivalin tanıtım filmi, 6 gün boyunca her bir filmin yayınlanmasından önce gösterileceği için bilhassa anlamlıydı.

Kısa bir tanıtım filmi olmasına rağmen Goo Hye Sun Eylül ayının tamamını senaryoyu yazmak, prodüksiyon ekibiyle temas kurup, bağlantı sağlamak ve filmin istediği gibi yapıldığından emin olmak için harcadı.

Tanıtım filminde Goo Hye Sun, erkeği televizyonun dışına, bayanı ise temel taraf olarak içine yerleştirdi. Film, kadın – erkek ilişkisindeki benzerlikten yararlanarak, seyirci ve basın arasındaki aşk – nefret ilişkisini anlatıyor. Yeteneklerini bir kez daha sergilediği filmin taslağı ve filmdeki enstrümental uyum Goo Hye Sun tarafından bizzat çizildi ve bestelendi.

Goo Hye Sun 2009 Uluslar Arası Asya Kısa Film Festivalinin Tanıtım Filmini Yönetti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 46. Daejong Film Ödülleri Kırmızı Halı Geçidi
» MNet Asya Müzik Ödülleri Sahiplerini Buldu
» 2009 MBC Dizi Ödülleri
» 2009 SBS Dizi Ödülleri
» Acıklı Film / Sad Movie (2005)