Shiawase しあわせ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Dizi Gerçek Oldu: Lee Min Ho, Goo Hye Sun’ı Koruyor

YazarMesaj
Lee Dong Gun
Gelişiyor
Gelişiyor
Lee Dong Gun

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 55
Teşekkür Teşekkür : 9
Doğum tarihi Doğum tarihi : 21/05/87

Dizi Gerçek Oldu: Lee Min Ho, Goo Hye Sun’ı Koruyor Empty
MesajKonu: Dizi Gerçek Oldu: Lee Min Ho, Goo Hye Sun’ı Koruyor   Dizi Gerçek Oldu: Lee Min Ho, Goo Hye Sun’ı Koruyor Icon_minitimePerş. Ekim 22, 2009 6:17 pm

Dizi Gerçek Oldu: Lee Min Ho, Goo Hye Sun’ı Koruyor Be293ecb77670950469d189

Ayın 28’inde hastanede gerçekleştirilen bir röportaj sırasında Goo Hye Sun. ‘’Lee Min Ho sayesinde tedavi olmak için çabucak hastaneye geldim’’ diyerek açıklama yaptı.

‘’Kazanın meydana gelmesinden sonra Lee Min Ho’nun arabasına çok benzeyen bir araç yanımdan geçti. Hayal meyal ‘Umarım bu Min Ho’nun arabasıdır’ dediğimi hatırlıyorum. Arabanın kapısı açıldığında, aracın gerçekten de Min Ho’nun olduğu ortaya çıktı ve Min Ho bize doğru koşmaya başladı. O anda bir kurtarıcı gibi görünüyordu. Hastaneye biraz daha geç getirilseydim, toparlanmam daha uzun sürerdi. O’na çok minnettarım.’’

Goo Hye Sun’ın arabası üzerlerine doğru gelen bir kamyonla çarpıştı. Lee Min Ho, Goo Hye Sun’ı tüm yol boyunca hastaneye götürdü, sonrasında da çekime gideceği için hastaneden ayrıldı. Min Ho sonra dizi oyuncularının geri kalanları ile ödül törene katıldı. Ama, Lee Min Ho ve temsilcileri olayı (Lee Min Ho’nun Goo Hye Sun’a yardım ettiği) gizlediler.

Goo Hye Sun ödül törenini televizyondan izlemiş. ‘’Lee Min Ho’yu kırmızı halıda düştüğünü görünce çok şaşırdım. Güldüğümü farketmemişim. Ağzımdaki dikişler açıldı sandım (gülüyor). Lee Min Ho ve Kim Hyun Joong törenden sonra ziyaretime geldiler. Çok minnettarım. Öylesine yoğun bir programda zaman ayırmak çok da kolay olmasa gerek.

Goo Hye Sun rol arkadaşlarının ödül aldığını gördüğü andaki mutluluğunu ifade etti.

Şu anda, Goo Hye Sun’ın dudağının içinde 3 dikiş var. Hye Sun’un yaraları çekimi durduracak kadar kötü durumdaydı. Bu nedenle, yapımcılar ayın 2’sinde 17. bölüm yerine özel bir bölümü gösteriyor olacak. Goo Hye Sun çekimlere bir an önce dönmeyi umuyor. Dikişlerini çıkarmak için ayın 5’inde hastaneye gitmeyi planlıyor.

Dizi Gerçek Oldu: Lee Min Ho, Goo Hye Sun’ı Koruyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2009 MBC Dizi Ödülleri
» 2009 SBS Dizi Ödülleri