Shiawase しあわせ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tavşan ve Kertenkele / Rabbit and Lizard ~22 Ekim 2009~

YazarMesaj
lucid_dream
Admin
Admin
lucid_dream

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 69
Teşekkür Teşekkür : 17
Doğum tarihi Doğum tarihi : 05/10/93

Tavşan ve Kertenkele / Rabbit and Lizard ~22 Ekim 2009~ Empty
MesajKonu: Tavşan ve Kertenkele / Rabbit and Lizard ~22 Ekim 2009~   Tavşan ve Kertenkele / Rabbit and Lizard ~22 Ekim 2009~ Icon_minitimeCuma Ekim 23, 2009 1:18 am

Tavşan ve Kertenkele / Rabbit and Lizard ~22 Ekim 2009~ Rabbit-and-Lizard

Adı: Tavşan ve Kertenkele / Rabbit and Lizard
Maybe / Belki
Tarih: 22 Ekim 2009
Tür: Romantik, Dram
Dil: Korece
Süre: 101 dakika

3 yaşında Amerika'ya evlatlık verilişinden bu yana Kore'ye ilk kez gelen 26 yaşındaki May'in bu yolculuğunda iki amacı vardır, öz ailesinin onu neden terk ettiğini ve omuzundaki kertenkele şeklindeki yaranın nasıl olduğunu öğrenmek.
Geçmişini araştırırken, bir kalp spazmı yüzünden sokakta yardım isteyen Eun-sul adında bir taksi şoförüyle karşılaşır, Eun-sul'un her an ölümüne yol açabilecek ender görülen bir kalp hastalığı vardır. Yardım etmeyi hayatında yapacağı son iyilik olarak düşünen Eun-sul'un da katkısıyla May'in yanıtları arayışı sürer. Çocukluğundan hatırlayabildiği tek anısı, belli belirsiz gördüğü bir "kırmızı tavşan" ve omuzundaki kıvrımlı yara izidir... Bunlar onu aradığı cevaplara götürebilecek midir?

Konu Alıntı: Sarangni

Film dün Kore'de yayınlandı ama internete düşmesi falan daha zaman alır bu yüzden buraya açtım.
https://shiawase.yetkin-forum.com

Tavşan ve Kertenkele / Rabbit and Lizard ~22 Ekim 2009~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2009 KBS Oyunculuk Ödülleri
» 2009 MBC Dizi Ödülleri
» 2009 SBS Dizi Ödülleri
» Kiss Me, Kill Me (2009)
» Visitors (12 Kasım 2009)