Shiawase しあわせ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tablo ve Kang Hye Jung Düğün Fotoğraflarını Yayınladılar

2 posters
YazarMesaj
Lee Dong Gun
Gelişiyor
Gelişiyor
Lee Dong Gun

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 55
Teşekkür Teşekkür : 9
Doğum tarihi Doğum tarihi : 21/05/87

Tablo ve Kang Hye Jung Düğün Fotoğraflarını Yayınladılar Empty
MesajKonu: Tablo ve Kang Hye Jung Düğün Fotoğraflarını Yayınladılar   Tablo ve Kang Hye Jung Düğün Fotoğraflarını Yayınladılar Icon_minitimeSalı Ekim 27, 2009 4:29 pm

Tablo ve Kang Hye Jung Düğün Fotoğraflarını Yayınladılar 20091027tablohyejungwed

Gizli düğün törenlerinden sonra, Tablo ve Kang Hye Jung Avrupa’daki balayına gitmek için sabahın erken saatlerinde havaalanında görüntülendi.

Tablo ve Kang Hye Jung ayın 27’si sabah saat 8’de İncheon Havaalanı’na geldiler. Biraz yorgun görünmelerine rağmen, check-in’lerini güler yüzle tamamladılar. Para değişimi yaptıktan ve ziyaretlerine gelen aile bireyleriyle kahve içtikten sonra, 8:55’deki Avrupa uçuşu için ayrıldılar. Uçağa binmeden önce, çift birbirlerinin saçını düzelterek birbirlerine olan sevgilerini gösterdiler.

Tablo ve Kang Hye Jung Düğün Fotoğraflarını Yayınladılar 20091027tablohyejunghonTablo ve Kang Hye Jung Düğün Fotoğraflarını Yayınladılar 20091027tablohyejunghon
Tablo ve Kang Hye Jung Düğün Fotoğraflarını Yayınladılar 20091027tablohyejunghon

Düğün başından sonuna kadar sıcak bir atmosferde geçti. Tören boyunca Kang Hye Jung’ın mutluluk gözyaşları döktüğü söylendi.

Tablo ve Kang Hye Jung Düğün Fotoğraflarını Yayınladılar 20091027tablohyejungwedTablo ve Kang Hye Jung Düğün Fotoğraflarını Yayınladılar 20091027tablohyejungwedk
Tablo ve Kang Hye Jung Düğün Fotoğraflarını Yayınladılar 20091027tablohyejungwedTablo ve Kang Hye Jung Düğün Fotoğraflarını Yayınladılar 20091027tablohyejungwedw

İşte birbirlerine söyledikleri dokunaklı düğün yeminleri:

Kang Hye Jung, Tablo’nun karısı olarak yaşayacağına yemin içti ve “Uzak bir gelecekte, biri bana en büyük başarımı sorduğunda… Seninle geçirdiğim zaman, paylaştığım aşk ve senin yayında yaşadığım hayat diye cevap vereceğim” dedi.

Tablo da “Seni yankım olarak düşünüyorum. Seninle ilk tanıştığımda, dünyanın bir ucundan öbür ucuna yayılan aklımın ve duygularımın senin gibi biriyle bana geri döndüğünü düşündüm… Hayatın boyunca sahip olduğun arzuların, umutların, hayallerin ve mutlulukların, benimkileri de sana vereceğim. Seni seviyorum” diyerek yemin etti.

Tablo ve Kang Hye Jung gelecek ay balaylarından dönecekler. İkili 2010’da bebek yapmayı düşünüyor. Evleri Seul YongSanGoo’da bir apartman dairesi olacak. İkisine de tebrik ediyor iyi şanslar diliyorum.

Tablo ve Kang Hye Jung Düğün Fotoğraflarını Yayınladılar 20091027tablohyejungweddTablo ve Kang Hye Jung Düğün Fotoğraflarını Yayınladılar 20091027tablohyejungwedc
Lee Dong Gun
Gelişiyor
Gelişiyor
Lee Dong Gun

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 55
Teşekkür Teşekkür : 9
Doğum tarihi Doğum tarihi : 21/05/87

MesajKonu: Geri: Tablo ve Kang Hye Jung Düğün Fotoğraflarını Yayınladılar   Tablo ve Kang Hye Jung Düğün Fotoğraflarını Yayınladılar Icon_minitimeSalı Ekim 27, 2009 4:32 pm

Yorum yapmadan geçemeyeceğim. Son fotoğrafa bayıldım. Duvak ne güzel uçuşuyor öyle.
Go-Minam
Deneme Mod
Deneme Mod
Go-Minam

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 37
Teşekkür Teşekkür : 8
Doğum tarihi Doğum tarihi : 01/08/94

MesajKonu: Geri: Tablo ve Kang Hye Jung Düğün Fotoğraflarını Yayınladılar   Tablo ve Kang Hye Jung Düğün Fotoğraflarını Yayınladılar Icon_minitimePaz Kas. 01, 2009 2:29 pm

Lee Dong Gun demiş ki:
Yorum yapmadan geçemeyeceğim. Son fotoğrafa bayıldım. Duvak ne güzel uçuşuyor öyle.

evet bende ona bayıldım çok güzel gözüküyo

Tablo ve Kang Hye Jung Düğün Fotoğraflarını Yayınladılar
1 sayfadaki 1 sayfası